Garso ir vibracijos izoliacija

Garso izoliacija

Neretai automobiliai neturi pakankamos garso izoliacijos.

Todėl vairuodami vairuotojai negali iki galo susikaupti. Tai sukelia greitą nuovargį ir didina stresą vairuojant.

Keleivių komfortas taip pat suprastėja. Dėl pašalinio triukšmo muzikos klausomos muzikos kokybė taip pat suprastėja. Galiausiai esame priversti kalbėti garsiau nei įprastai.

Mes siūlome greitą, tačiau kokybišką ir efektyvų šios problemos sprendimą! Padėsime pasiekti akustinį komfortą ir tikrą vairavimo malonumą, o jūs saugosite savo sveikatą.

Mums atlikus darbus, atmosfera jūsų automobilio salone iš esmės pasikeis. Dings barškėjimas ir vibracija, pašaliniai garsai, o vairavimas taps saugesnis ir malonesnis.

Pradėti reiktų nuo garso izoliacijos bagažo skyriuje ir galinių ratų, nes tai yra kone pagrindiniai elementai pro kuriuos mus pasiekia stiprus triukšmo šaltinis.

Garso izoliacija grindims yra būtina norint atsikratyti triukšmo, sklindančio pro ratų arkas ir išmetimo sistemą.
Izoliavus variklio gaubtą, ženkliai sumažės variklio skleidžiamas triukšmas.

Garso izoliacija duryse dedama siekiant atsikratyti išorinio triukšmo ir pagerinti muzikos garsą automobilyje.

Izoliavus automobilio stogą nejausite lietaus sukeliamo bei kito pašalinio triukšmo. Be to, automobilyje sukuriama papildoma šilumos izoliacija, neleidžianti susidaryti kondensatui nukritus oro temperatūrai.

Yra keli galimi izoliacijos variantai, pritaikomi pagal kliento biudžetą. Paslauga gali būti atliekama visa ir dalinė. Maksimalų komforto efektą galima pasiekti tik visiškai izoliuojant galimus garso sklidimo kelius.

Jei norite profesionalaus patarimo kaip padidinti automobilio komforto lygį, pašalinti bet kokius nemalonius girgždesius ar triukšmą važiuojant, susisiekite su mumis.

Darbams atlikti naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas.

up