Apsauga naudojant „SunTek PPF“ plėvelę

Kėbulo apsauga nuo žvyro yra viena paklausiausių paslaugų šiuo metu tiek Europoje tiek ir mūsų įmonėje. Apsauginė plėvelė saugo nuo įvairių atsitiktinių akmenukų, žvirgždo ir apsaugo nuo įbrėžimų. Tai leidžia išsaugoti nepažeistus automobilio dažus daugelį metų.

Apsauginė poliuretano plėvelė susiduria su įvairiais krūviais: smėliu, vabzdžiais, žvyru, žvirgždu ir įvairiomis šiukšlėmis. Šie veiksniai braižo ir kenkia automobilio išvaizdai įbrėžimais, tad tikslinga jį nuo to apsaugoti. Anksčiau ar vėliau nuspręsite automobilį parduoti, o iš išorės lyg naujas atrodantis automobilis turi didesnę vertę.

Kėbulo apsaugojimas plėvele.

MORENDI yra oficialus sertifikuotas „SunTek“ partneris ir turi teisę montuoti antžvyro plėveles. Šiandien „SunTek“ anti-žvyro plėvelė yra pirmaujanti dažų apsaugos srityje. Pagal savo savybes plėvelės storis yra 180-200 mikronų, o tai prilygsta dvigubam šiuolaikinio automobilio dažymui.

Svarbu, kad “SunTek” plėvelė bėgant laikui nepagelsta, nesideformuoja ir neišblunka. Automobilio spalva per visą plėvelės tarnavimo laiką bus ryški ir sodri kaip katik ja aptraukus.

Tačiau svarbiausias apsauginės plėvelės privalumas yra savaiminis “gyjimas”! Įvairūs įbrėžimai “užgyja” veikiami temperatūros ar karšto vandens.

Turime ilgametę patirtį dirbant su antžvyrinėmis plėvelėmis. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad klijuodami mes išrenkame automobilį tam kad kaip galima kokybiškiau jį apklijuotume įtempdami kritiškiausias vietas.

up