Clear Plex priekinio stiklo plėvelė

„ClearPlex“ yra optiškai skaidri plėvelė, skirta apsaugoti transporto priemonės priekinius stiklus. Ši plėvelė ženkliai sumažina įtrūkimų tikimybę ant automobilio stiklo, apsaugo stiklo paviršių nuo įbrėžimų. Plėvelė specialiai sukurta taip, kad atlaikytų krūvį priekiniam stiklui, kasdien sukuriamą veikiančios transporto priemonės.

Nuo akmens, išlėkusio iš po automobilio ratų, smūgio ant plėvelės liks tik nedidelė žymė (ne didesnė nei 0,5 mm). Tuo tarpu ant neapsaugoto stiklo, gali atsirasti įdauža, kuri gali įskelti ar net visiškai sugadinti stiklą. Be tiesioginės paskirties, „ClearPlex“ plėvelė puikiai apsaugo vairuotoją, keleivius, taip pat automobilio salono paviršius nuo kenksmingos UV saulės spindulių ir padidina komfortą važiuojant saulėtu oru.

Reikėtų pažymėti, kad plėvelė su laiku keičia savo savybes- ant jos lieka maži akmenukų ir valytuvų pėdsakai, kurie ilgainiui taps pastebimi. Patirtis rodo, kad su šia plėvele agresyvaus vairavimo metu nuvažiuojama maždaug 20 000 kilometrų. Vėliau plėvelę reikės keisti. Plėvelė lengvai pašalinama nepaliekant klijų pėdsakų, nepažeidžiant stiklo ir nekeičiant jo optinių savybių.

up