Stiklų tamsinimas

Tonavimas yra viena pagrindinių morendi.lt siūlomų paslaugų, todėl siūlome tik geriausias iš esamų rinkoje.

Didžioji dalis naujų plėvelių, pasirodančių automobilių plėvelių pasaulyje, mus iškarto pasiekia. Nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, parodų lankymas, naujų produktų studijavimas padeda mums išlaikyti aukštą kartelę ir turėti „Premium klasės“ įmonės statusą. Tai yra MORENDI bruožas ir mes stengiamės jo laikytis, nuolat tobulindami ir didindami siūlomų paslaugų spektrą.

Kas yra tonavimas?

Tonavimas – yra plėvelės klijavimas ant stiklo į stiklo vidaus procesas.

Šiuo atveju siekiami tikslai dažnai būna skirtingi, o medžiagą kiekvienam klientui parenkame atskirai.

„SunTek“ ir „Llumar“ stiklų tonavimui naudojame medžiagas, kurios gaminamos JAV.

Tonuojant automobilį, plėvelės šviesos pralaidumo procentas gali svyruoti nuo 5 iki 90%. Tonavimo plėvelė turi daugiau nei aštuonis skirtingus atspalvius, veidrodinė plėvelė turi keletą spalvų variantų.

Ant priekinių durų ir priekinio stiklo mes galime jums pasiūlyti šiluminę GOST plėvelę. Ši plėvelė pasirodė visai neseniai ir jau yra labai populiari.

Pagrindiniai privalumai:

  • Dvigubai storesnė už įprastas (daugiasluoksnė);
  • Nors ir skaidri, sulaiko 60% ultravioletinių spindulių (kaip ir tamsios plėvelės).
  • Komfortas automobilyje su tamsintais langais ženkliai padidėja. Plėvelė apsaugo saulės spindulių, o tai taupo energiją salono oro kondicionavimui. Taip pat apsaugo nuo pašalinių žvilgsnių, priekinių žibintų akinimo. Tonavus stiklus, mažiau blunka automobilio salonas.
  • Stiklų tamsinimą labai vertina tėvai, kurių mažamečiai vaikai taip pat yra automobilio keleiviai. Salone sukuriama palanki aplinka, maloni miegoti mažajam keleiviui. Vaiko akys taip pat apsaugotos nuo nereikalingo mirgėjimo gatvėje.
  • Kokybiška tamsinimo sustiprina stiklą ir apsaugo nuo stiklo šukių avarijos metu.